Panel track - zasłony panelowe

Panel track czyli zasłony panelowe są ciekawą alternatywą dla verticali czy zasłon gdyż podobnie jak one idalnie nadają się do zakrywania dużych połaci okien. Zasłony panelowe są to pasy o szerokości od 40 cm do 110 cm, poruszające się po wielotorowej szynie (od 2 do 5 torów). Zsuwanie za pomocą sznurka, uchwytu lub z napędem elektrycznym.

Zasłony panelowe nadają wnętrzom unikalny bardzo nowoczesny wygląd. Panel tracki idealnie sprawdzają się przy zasłanianiu dużych powierzchni takich jak np. drzwi tarasowe lub przy podziale dużych powierzchni (np. do zasłonięcia pewnej części pomieszczenia którego nie chcemy pokazywać naszym gościom).

Panel track ze względu na unikalny styl i charakter może być dodatkowym elementem ozdobnym w domu, biurze czy hotelu a dzięki szerokiej gamie materiałów i kolorów wybór wymarzonych zasłon będzie przyjemnością.

Karnisz panel tracka posiada od 2 do 5 torów, co daje bardzo duże możliwości ustawienia paneli: po jednej lub dwóch stronach, symetrycznie lub w innym układzie niesymetrycznym.