Żaluzje drewniane 25/50mm

Niezwykle nastrojowy i klimatyczny rodzaj przysłony okiennej. Żaluzje drewniane fantastycznie wpasowują się zarówno w nowoczesne, jak i bardzo stylowe wnętrza.
Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że żaluzje drewniane znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli czy restauracji.

 

Wykonanie żaluzji ze specjalnego gatunku drewna dodatkowo wzmacnia jej atuty, jak również jej wytrzymałość na otaczające warunki. 
Żaluzje drewniane dostępne są w dwóch wariantach szerokości lameli 25mm oraz 50mm tak aby jeszcze lepiej dopasować się do wnętrza pomieszczenia.

Żaluzje drewniane, żaluzje laminowane oraz żaluzje bambusowe - to trzy rodzaje dostępnych do wyboru rodzaji lameli.

Największą zaletą żaluzji bambusowych podobnie jak żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno i nastrojowość, które towarzyszy wnętrzom, wyposażonym w takie osłony. Lamele, powstają w procesie łączenia wąskich listewek naturalnego bambusa. Zaletą żaluzji bambusowej jest niewątpliwie ich cieńsza struktura, dzięki czemu po podniesieniu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet niż żaluzja drewniana.