Żaluzje pionowe Verticale

Żaluzje pionowe to najpowszechniej stosowany typ żaluzji w pomieszczeniach biurowych. Ich funkcjonalność można porównać do żaluzji poziomych (niezależne funkcje zsuwania i obrotu lameli). Bardzo szeroka gama tkanin o różnorodnych cechach (niepalne, black-out, screen) oraz ogromna paleta kolorów, pomoże spełnić wszelkie wymagania.
To praktyczne, estetyczne i komfortowe rozwiązanie w zakresie osłon przeciwsłonecznych idealnie spełniające funkcję zasłon w biurach, bankach, hotelach czy domach.
 

Vericale posiadają zalety dekoracyjne, a dzięki różnorodności materiałów tworzą indywidualny i niepowtarzalny wystrój wnętrza .
Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

To praktyczne, estetyczne i komfortowe rozwiązanie w zakresie przysłon okiennych mające szerokie zastosowanie zarówno w biurach, hotelach jak i domach i mieszkaniach. Vericale posiadają zalety dekoracyjne, a szeroki wybór materiałów i kolorów sprawia, że nadają one niepowtarzalnego wyglądu.